Onésimus 3          1534 – HZP Schiedam 2          1484 4½ – 3½

1. Shau-Ming Yuen      1593 – Piet Hofstee            1650 0  – 1

2. Harry Elgershuizen  1597 – Leo Pletikosic          1443 1  – 0

3. Martin Schouten     1558 – Gerard Turkenburg       1588 ½  – ½

4. Wil de Boer         1552 – Jan Verveen             1380 1  – 0

5. Willem van Randwijk 1524 – F.G. Maas               1490 0  – 1

6. John van der Meulen 1485 – Dick Vons               1507 ½  – ½

7. Dominique Taapken   1432 – Eric Emor               1673 ½  – ½

8. John Janssen             – Jan Hennevanger         1141 1  – 0

Onésimus 2              1687 – Fianchetto 2            1572 4½ – 3½
1. Henk Henderson          1748 – Gert Greeuw                  0  – 1
2. Marcel van der Linden   1732 – Cenk Ergen              1664 ½  – ½
3. Paul Wassink            1720 – Youri Verlinde          1572 1  – 0
4. Harm de Oude            1736 – Gilles Deegeling        1546 1  – 0
5. Andre Leffers           1672 – Bela Hlavaj             1633 ½  – ½
6. Jacques Goud            1623 – Jan Weitering           1483 0  – 1
7. Taco Albers             1671 – Fred van Gent           1546 ½  – ½
8. Harry Elgershuizen      1597 – Jan Verbiest            1559 1  – 0

   CSV 1              1806 – Onésimus 1            1823 4½ – 3½

1. Richard van Herk   1876 – Anton Moolenaar       1927 ½  – ½

2. Elnathan Ghebreab  1876 – Bauke Hoogland        1907 1  – 0

3. Jaap Rusch         1856 – Jan de Korte          1837 ½  – ½

4. Jan ten Brinke     1865 – Wijnand Rijnders      1822 1  – 0

5. Walter Vermeer     1803 – Martin Rensen         1819 0  – 1

6. Rob van de Bosse   1749 – Marcel Tillemans      1773 ½  – ½

7. Thomas Herrewijn   1731 – Clement van Eijsden   1767 0  – 1

8. Johan Bos          1688 – Marcel van der Linden 1732 1  – 0

   WSV 2                 1539          – Onésimus 3               1535          2½ – 5½

1. Bert van der Knaap    1666 – Ap Willeboordse          1611     0  – 1

2. Nico Dannis           1657 –    Harry Elgershuizen       1597      0  – 1

3. John Groen in ’t Wout 1618 – Shau-Ming Yuen        1593      0  – 1

4. Willem van der Hoek   1654 – Martin Schouten          1558   1  – 0

5. Henk Erkelens         1591 – Willem van Randwijk      1524    0  – 1

6. Albert Prins          1525 – John Janssen                                    1  – 0

7. Lucas Zuurmond        1199 – Dominique Taapken        1432  0  – 1

8. Jan Kraijesteijn      1401 – Rob Laban                          1432    ½  – ½

Onésimus 2 heeft gisteren gewonnen van Ashtapada 1 met 5,5-2,5
Het bekerteam is ook door na snelschaken tegen Fianchetto (2-2)!!!

Onésimus 2 1696 – Ashtapada 1 1603 5½ – 2½
1. Henk Henderson 1748 – Joey Brokaar 1991                     0 – 1
2. Marcel van der Linden 1732 – Dennis Barendrecht 1509 1 – 0
3. Paul Wassink 1720 – Herman van Os 1410                     ½ – ½
4. Harm de Oude 1736 – Jaap Brokaar 1521                       ½ – ½
5. Andre Leffers 1672 – Ed de Graaf 1598                            1 – 0
6. Taco Albers 1671 – Peter de Koning 1455                        1 – 0
7. Martin in ’t Veld 1664 – Sjaak Nagtegaal 1836                 ½ – ½
8. Jacques Goud 1623 – Peter den Heijer 1504                    1 – 0

Fianchetto 1889 – Onésimus 1861 2 – 2     0 – 4
1. Guido Blankenstein w 2109 – Anton Moolenaar z 1927 0 – 1     0 – 1
2. Martijn van der Vaart z 1878 – Bauke Hoogland w 1907 ½ – ½  0 – 1
3. Bas van Driel w 1790 – Jan de Korte z 1837 ½ – ½                    0 – 1
4. Ben Riksen z 1778 – Marcel Tillemans w 1773 1 – 0                  0 – 1

   De Willige Dame 1       1868 – Onésimus 1              1812 6½ – 1½

1. Arjon Severijnen        2165 – Anton Moolenaar         1927 1  – 0

2. Edwin van Dongen        1993 – Bauke Hoogland          1907 1  – 0

3. Remco Daniel van Vaalen 2094 – Wijnand Rijnders        1822 1  – 0

4. Naomi Snikkers          1908 – Martin Rensen           1819 1  – 0

5. Hans Nunnikhoven        1859 – Marcel Tillemans        1773 0  – 1

6. Johan Went              1716 – Clement van Eijsden     1767 1  – 0

7. Pearl Uyttenhove        1525 – Henk Henderson          1748 ½  – ½

8. Pieter Sandijck         1687 – Marcel van der Linden   1732 1  – 0

 Onésimus 3 1532 – PASCAL 2 1445 6½ – 1½
1. Ap Willeboordse 1611 – Michael Bijkerk 1566 ½ – ½
2. Harry Elgershuizen 1597 – Koert Timmerman 1605 1 – 0
3. Shau-Ming Yuen 1593 – Arie Speksnijder 1515 1 – 0
4. Wil de Boer 1552 – Gerrit de Jong 1449 1 – 0
5. John van der Meulen 1485 – Arie Prins 1421 ½ – ½
6. Martin Schouten 1558 – Ad Stabij 1362 1 – 0
7. Dominique Taapken 1432 – Theo Punt 1370 1 – 0
8. Rob Laban 1432 – Louis Kemper 1272 ½ – ½

Team 2 4-4 tegen een pittige tegenstander ,4-2 achter en Paul en Taco wonnen .
RSR Ivoren Toren 2 1688 – Onésimus 2 1669 4 – 4
1. Paul Dekker 1799 – Henk Henderson 1748 ½ – ½
2. Arend Bongers 1777 – Marcel van der Linden 1732 ½ – ½
3. Herman van Malde 1804 – Paul Wassink 1720 0 – 1
4. Wouter Scheffer 1651 – Willem van Randwijk 1524 ½ – ½
5. Arrian Rutten 1684 – Andre Leffers 1672 ½ – ½
6. Shakir Salih 1532 – Taco Albers 1671 0 – 1
7. Leo Veth 1643 – Martin in ’t Veld 1664 1 – 0
8. Wijnand Dobbinga 1614 – Jacques Goud 1623 1 – 0

Onésimus 1 1783 – Dordrecht 2 1880 1½ – 6½
1. Anton Moolenaar 1927 – Victor Koppelaar 1880 0 – 1
2. Jan de Korte 1837 – Peter van Oevelen 1919 0 – 1
3. Marcel Tillemans 1773 – Roel de Jong 1960 0 – 1
4. Martin Rensen 1819 – Xander van Doorn 1883 0 – 1
5. Andre Leffers 1672 – Sander Vogelesang 1899 0 – 1
6. Clement van Eijsden 1767 – Marcel Pluymert 1900 ½ – ½
7. Henk Henderson 1748 – Ben Sitton 1802 ½ – ½
8. Paul Wassink 1720 – Johan van de Griend 1797 ½ – ½